MSP-Kick Off Ardından


Öncelikle merhabalar :) Bugünkü yazım MSP-KickOfff hakkında olacak. Dolu dolu geçen eğitimlerin ve çok değerli MVP hocalarımızın sunumuyla vizyon  olarak oldukça faydalı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Kick-Off İstanbul'da Microsoft Türkiye Ofisi'nde gerçekleşti. Konaklama  işini Grand Öztanık Hotel'de hallettik :) Yogun temponun ardından sosyal etkinliklerde yapmadık değil tabi ki. Laser Tag oyunu ile baya bir stres atmış bulunduk. Gecenin saat 12'sinde ofisten ayrılıyor olsakta müthişti :))

Daron Hoca ilk gün geldi ve moral motivasyon kaynağı oldu  :) Günün sonunda Laser Tag oyunu öncesi eğlenceli bir panel geçirmiş olduk
Panel
  Panelin ardından Laser Tag  oynadık. Oldukça eğlenceliydi denemeyen arkadaşlar varsa ısrarla tavsiye ederim. =)

Kinect Uygulama
Etkinlik o kadar dolu geçti ki hepsini bahsetmek baya bi  zamanı alacak son olarak İbrahim Kıvanç'ın MSP nedir, ne yapar, projeye nasıl hazırlanılır gibi konularda kendi tecrübelerini bizimle paylaştı ki vizyon açısından önemli ve etkin bir konuşmaydı.
İbrahim Kıvanç ile MSP
Böyle bir etkinliği bize hazırlayan Mustafa Kasap hocamıza çok ama çok teşekkür ediyorum. Dolu dolu geçen 3 gün sonunda birbirinden değerli konuşmacıları dinlemiş olmanın verdiği özgüven ile gelecek dönemlere daha sağlam adımlarla ilerleme kararını ister istemez almış oluyorsunuz zaten :)) Zaman uygulama geliştirme zamanı! :D  

Related Posts

Leave a reply


Powered by themekiller.com